Systemy okienne

OKNA PCV

Okna PCV - od lat cieszą się ogromną popularnością, to rozwiązanie uniwersalne i ekonomiczne.

Szacuje się, że stanowią one ponad 50% wszystkich sprzedawanych obecnie okien. Systemy okienne PCV sprawdzają się zarówno w budynkach jednorodzinnych, wielorodzinnych inwestycjach mieszkalnych, jak i obiektach użyteczności publicznej.

Okna z PCV są trwałe, łatwe w utrzymaniu, odporne na działanie czynników atmosferycznych, a także grzybów i pleśni, odznaczają się dobrymi właściwościami termoizolacyjnymi i akustycznymi. Okna PCV, gwarantując wysoką ochronę przed utratą ciepła, stanowią doskonały wybór dla budynków o podwyższonym standardzie energooszczędnym. Jako producent okien PCV.

Okna aluminiowe

Okna aluminiowe - to najbardziej trwałe rozwiązanie w dziedzinie stolarki okiennej dostępnej na rynku.

Profile w oknach aluminiowych są niezwykle wytrzymałe i lekkie, co sprawia, że można z nich konstruować nawet bardzo duże przeszklenia, a także nietypowe kształty.

Podstawową zaletą tworzywa, jakim jest aluminium, jest jego lekkość oraz trwałość. Dzięki temu wykonane z niego ramy okienne są znacznie mniej podatne na uszkodzenia w porównaniu z ramami z PCV i drewna, a także nie zmieniają swoich rozmiarów na skutek zmian temperatur.

Pielęgnacja okien aluminiowych jest niezwykle prosta. Wystarczy przetrzeć je raz na kilka miesięcy wodą z dodatkiem środka myjącego niezawierającego octu lub innego kwasu.

Chcesz dowiedzieć się więcej o konkretnym systemie lub pomoc w doborze konkretnych żaluzji.
Nasi specjaliści oddzwonią do Ciebie i odpowiedzą na Twoje pytania.
lub zadzwoń 668 269 619